Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

2. otwarte spotkanie Stow. Ostra Zieleń 9 stycznia

Stowarzyszenie Ostra Zieleń serdecznie zaprasza na otwarte spotkanie, które odbędzie się 9 stycznia (środa) o godz. 18 w Klubie RE (ul. Św. Krzyża 4). Porozmawiamy o historii i dotychczasowych działaniach organizacji oraz planowanych akcjach lokalnych. Wszystkie osoby zainteresowane naszą działalnością, współpracą i szerzeniem zielonych idei, bardzo mile widziane :-)

Ostra Zieleń (OZ) jest organizacją pozarządową, w której działają młodzi ludzie poniżej 30 roku życia. Celem OZ jest promowanie takich wartości jak prawa człowieka, zrównoważony rozwój, demokracja, ekologia, tolerancja, integracja europejska. Chcemy uczyć rozwiązywania konfliktów bez użycia przemocy, przeciwdziałać dyskryminacji, rasizmowi, seksizmowi, homofobii, aktywizować społecznie młodych i społeczności lokalne.

W tym celu organizujemy seminaria, wymiany międzynarodowe, spotkania, dyskusje, koncerty. Reagujemy też na bieżąco na wydarzenia polityczno-społeczne: organizujemy happeningi, bierzemy udział w protestach i demonstracjach.

Stowarzyszenie Ostra Zieleń jest częścią Federacji Młodych Zielonych Europejskich, współpracuje również z Siecią Kooperacji i Rozwoju w Europie Wschodniej, a lokalnie: z partią Zieloni 2004.

Kontakt:
sowa_aleksandra@wp.pl

--
www.krakow.zieloni2004.pl