Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

55. Warszawskie Ekospotkanie

Serdecznie zapraszam na kolejne warszawskie Ekospotkanie w najbliższy wtorek 4 grudnia od godz. 19 w herbaciarni HERBA THEA przy ul. Bruna 20 (niedaleko metra Pole Mokotowskie).

Pod taką nazwą, co miesiąc, odbywają się spotkania integracyjne nieformalnej grupy ludzi, którzy interesują się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska i ekorozwoju. W jakim celu? Aby umożliwić poznanie osób związanych z ochroną środowiska; wymieniać doświadczenia, informacje, wspólnie poszukiwać natchnienia. Jest to okazja do poznania ciekawych i zaangażowanych osób, możliwość zdobycia bieżących informacji o nowościach i możliwościach w dziedzinie ochrony środowiska aby w ten sposób przyczynić się do lepszej współpracy, zrozumienia i synergii!

Popularność tych spotkań udowadnia, iż nie jesteśmy sami w naszych pro-ekologicznych działaniach, a razem możemy dużo więcej.

Dojechać można tramwajem (10,16,17,33), lub autobusem (130, 148, 167, 174, 182, 301, 504, 700) przystanek Metro Pole Mokotowskie.

Do zobaczenia!

Adam Będkowski

http://www.ekospotkania.republika.pl

- Polecam "Poradnik Ekologa" na stronie Ekospotkań dla tych, którzy szukają praktycznych wskazówek jak można chronić środowisko w życiu codziennym: http://www.ekospotkania.republika.pl/poradnik.html oraz kalendarium wydarzeń ekologicznych: http://www.ekospotkania.republika.pl/konferencje.html

- Zachęcam również do dyskusji na forum EKOLOGII portalu gazeta.pl: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=987