Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Dzień bez Futra [25.11.2007]

Dzień bez Futra - ulotka

Co roku w Polsce dla kaprysu posiadania ubrania w złym guście, czyli futra naturalnego, zabija się około miliona zwierząt. Trudno uwierzyć w to, że w cywilizowanym kraju tak okrutny obyczaj jest akceptowany i legalny. Możemy to zmienić tylko wspólnie. Czekamy na Waszą pomoc.

Jak co roku zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się do współorganizacji Dnia bez Futra 25 listopada. Dla wszystkich przygotowaliśmy darmowe materiały (ulotki i plakaty). Swoje zgłoszenia możecie przesłać w bardzo prosty sposób, dzięki formularzowi na stronie: http://www.empatia.pl/futro/zapisy.php. Wypełnijcie starannie (to bardzo ważne!) pola formularza. Hasło, które wymyślicie, będzie Wam potrzebne, jeśli w przyszłości będziecie chcieli poprawić swój wpis.

Wasze dane, na opublikowanie których wyrazicie zgodę, znajdą się na stronie http://www.empatia.pl/futro/lista.php. Pamiętajcie, im więcej danych podacie i im dokładniejsze będą, tym łatwiej skontaktują się z Wami osoby chętne do pomocy, jak również dziennikarze, dzięki którym akcja stanie się naprawdę głośna. W poprzednich latach akcja była organizowana w ponad stu miastach, mamy nadzieję, że i tym razem zrobimy razem coś naprawdę wielkiego. W kolejnych newsletterach podpowiemy Wam jak zorganizować obchody Dnia bez Futra w swoim mieście.

Bardzo prosimy - przekażcie informację o zapisach do akcji swoim znajomym, umieśćcie na swoich stronach odnośnik do strony http://futro.empatia.pl, napiszcie o Dniu bez Futra na swoim blogu. Zajrzyjcie na stronę: http://www.empatia.pl/futro/do_pobrania.php - znajdziecie tam m.in wzory bannerów i buttonów, z których możecie skorzystać.

Jeśli macie pytania co do akcji, trudności z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego, piszcie na adres: futro@empatia.pl.

Stowarzyszenie Empatia
Skr. poczt. 56
04-737 Warszawa 92
tel. 0 507-286-643
fax.: 0 39 13 96 521
www.empatia.pl, info@empatia.pl