Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Edukacja a ekologia - konferencja [30.10.2007]

Żywiecka Fundacja Rozwoju zaprasza i przypomina o konferencji "EDUKACJA i EKOLOGIA", która odbędzie się 30 października 2007 w Krzyżówkach (gmina Jeleśnia, powiat Żywiec).

Konferencja ma zaakcentować efekty naszej pięcioletniej współpracy z partnerami słowackimi (Żywiecka Fundacja Rozwoju została ufundowana pięć lat temu przez polskich i słowackich działaczy ochrony srodowiska).

Chcemy pokazać dotychczasowe osiągnięcia naszej Fundacji, zaprezentować możliwości naszego Centrum Innowacji i Edukacji Ekologicznej, pokazać kierunki rozwoju i poszerzających się możliwości Centrum i naszej Fundacji.

Nasze Centrum Innowacji i Edukacji Ekologicznej specjalizuje się w proekologicznych technologiach. Obecnie posiadamy możliwość przekazywania wiedzy o przydomowych, korzeniowych oczyszczalniach ścieków i róznych technologiach stosowanych w kolektorach słonecznych. Montujemy także system monitorowania spalania róznych paliw w piecu CO.

W konferencji udział zapowiedzieli słowaccy działacze z Kosic, Levoci i Popradu. Spodziewamy się działaczy z innych Regionów Europy.

Nasze Centrum powstało dzięki finansowemu wsparciu: Funduszu Współpracy ze środków przejściowych UE, GEF/SGP i Fundacji Wspomagania Wsi.

Konferencja finansowana jest ze środków przejściowych UE oraz Fundacji ASHOKA.

Serdecznie zapraszamy: harmonogram konferencji

Gabriela Gibas
Piotr Topiński
tel/fax 033 475 44 77
e-mail: zfr@beskidy.org.pl
www.zfr.beskidy.org.pl