Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

FORUM Strategia Zrównoważonego Rozwoju i Zmiany Klimatyczne: Wyzwania dla Biznesu 18 lutego 2008

zapraszamy do udziału w forum Strategia Zrównoważonego Rozwoju i Zmiany Klimatyczne: Wyzwania dla Biznesu w dniu 18 lutego 2008 r. w Willi Decjusza (ul. 28 lipca 17A, Kraków). Forum adresowane jest do przedstawicieli biznesu, organizacji międzynarodowych, pozarządowych, samorządu, administracji publicznej i mediów.

Celem Forum jest zainicjowanie konstruktywnego dialogu pomiędzy środowiskami biznesu, organizacji międzynarodowych, pozarządowych, samorządu, administracji publicznej i mediów, co ma szczególne znaczenie w kontekście zbliżającej się międzynarodowej Konferencji Klimatycznej ONZ, która odbędzie się w Poznaniu w grudniu br.

W dniu 16 lutego 2008 roku minie 3 lata od wejścia w życie Protokołu z Kioto, kluczowego międzynarodowego porozumienia na rzecz przeciwdziałania globalnemu ociepleniu. Kwestie zmian klimatu zajmują dziś centralne miejsce w działaniach ONZ, G8 oraz Unii Europejskiej, jednak zahamowanie procesu zmian klimatycznych nie będzie możliwe bez podjęcia wspólnych działań, angażujących wszystkie grupy społeczne. Powodzenie tego trudnego przedsięwzięcia zależy w dużej mierze od pełnego wykorzystania potencjału środowisk biznesowych, kluczowych aktorów globalnej gospodarki.

Program:
ftp://villa.org.pl/pub/undp/Agenda_pl.pdf
ftp://villa.org.pl/pub/undp/Agenda_eng.pdf

Rejestracja uczestnictwa do dnia 12 lutego 2008:
Maria Shmelova, Specjalistka ds. Global Compact, Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju
tel. 022/8491647, e-mail: maria.szmelova@undp.org


Projekt jest realizowany ze środków Komisji Europejskiej i Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju. Więcej: http://www.acceleratingcsr.eu

Partnerzy projektu:
Inicjatywa Global Compact
Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan

Partnerzy Forum:
Stowarzyszenia Willa Decjusza
Fundacja Aeris Futuro


Patroni medialni: Tygodnik Powszechny, TVP Kraków, Radio Kraków, Dziennik Polski, www.kariera.com.pl, www.biomasa.org

--
Kontakt: Maria Shmelova, tel. 022/8491647, e-mail: maria.szmelova@undp.org
Forum odbędzie się w: Stowarzyszenie Willa Decjusza, ul. 28 Lipca 17a, 30-233 Kraków, tel. +48 12 425 36 44 wew. 180, fax +48 12 425 36 63, katko@villa.org.pl, www.villa.org.pl