Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Gra Miejska Lokal Bez Papierosa.pl [31.05.2007]

Stowarzyszenie MANKO, organizator kampanii społecznej Lokal Bez Papierosa.pl zaprasza na Grę Miejską, która odbędzie się w dniu 31 maja 2007 roku. Już w najbliższy czwartek krakowskie lokale biorące udział w kampanii Lokal Bez Papierosa.pl zamienią się w miejsca magiczne i zagadkowe.

Do udziału w grze miejskiej Lokal Bez Papierosa.pl zapraszamy wszystkich, którzy lubią wyzwania, oraz którym bliski jest zdrowy styl życia. Weź swoich przyjaciół, dziewczynę, chłopaka, swoją rodzinę. Wspólnie podejmijcie wyzwanie. A czeka Was podróż szlakiem krakowskich lokali wolnych w całości lub częściowo od dymu nikotynowego, zanurzenie w intrygującą historię naszego miasta, a przede wszystkim szansa na odkrycie przesłania starożytnych mędrców.

Gwarantujemy dobra zabawę! I to Bez Papierosa! Czekają cenne nagrody m.in. obiad w Wierzynku, romantyczna kolacja w Restauracji Noworolski lub w Spa Farmona, zestawy kosmetyków, bony do restauracji, kosze słodyczy.

Szczegóły gry na stronie www.lokalbezpapierosa.pl. Zaczynamy 31 maja (czwartek) o 15:00 na Krakowskim Rynku (u wylotu ul. Siennej).

Dodatkowo, w godzinach 14.00-20.00 w punkcie informacyjnym Lokal bez Papierosa będzie można: zasięgnąć informacji nt. rzucania palenia, uzyskać porady psychoterapeuty z Krakowskiego Centrum Terapii Uzależnień oraz poddać się bezpłatnym badaniom przeprowadzonym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland.

ZAPRASZAMY do GRY

Miejsce
Rynek Główny (u wylotu ul. Siennej)

Termin
31 maja 2007 (czwartek), godz. 15:00-20:00

Organizator
Stowarzyszenie MANKO
lbp@manko.pl
www.lokalbezpapierosa.pl