Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Inauguracja V edycji Święta Drzewa [10.10.2007]

W tym dniu w całym kraju i na świecie sadzimy drzewa!

Zapraszamy wszystkich 10 października o godz. 12.00 na Pola Mokotowskie w Warszawie, gdzie będziemy sadzić drzewa, wydarzenie odbędzie się w części śródmiejskiej przy Pomniku Lotników Poległych w II Wojnie Światowej (pomiędzy Głównym Urzędem Statystycznym a Rondem Jazdy Polskiej). Drzewa posadzą: Gospodarze terenu, Partnerzy programu, Przyjaciele Klubu Gaja, placówki oświatowe z Warszawy oraz mieszkańcy Warszawy.

W tym dniu w całym kraju drzewa posadzą także dzieci i młodzież z placówek oświatowych oraz organizacje ekologiczne, Wydziały Edukacji i Ochrony Środowiska UG i UM, Parki Krajobrazowe, Ośrodki Edukacji Ekologicznej, Urzędy Miasta. Również 10 października w wielu miejscach na świecie sadzone będą drzewa w intencji pokoju na świecie. Nasze przesłanie "Zasadźmy drzewa dla pokoju" co roku dociera do 100 organizacji z 35 krajów na świecie.

Aby RATOWAĆ BESKIDY w ramach tegorocznego Święta Drzewa Klub Gaja posadził 10 000 drzew ( 3 października) przy współpracy z Nadleśnictwem Bielsko oraz firmami: Troton, LeasePlan, Eco Sernice. 150 drzew posadzili także pracownicy firmy LeasePlan ( 6 października ) w Nadleśnictwie Chojnów - Zimne Doły pod Warszawą.

Zapraszamy wszystkich! Posadźcie choć jedno drzewo!

W tym roku przyłączyliśmy się do Kampanii Miliarda Drzew - Obsadźmy naszą Planetę - UNEP- United Nations Environment Programme - pod patronatem ONZ Wszyscy uczestnicy, którzy posadzą drzewa i wyślą o tym informację do Klubu Gaja zostaną włączeni do Kampanii Miliarda Drzew, a drzewa zostaną policzone i wpisane do bazy UNEP.

Klub Gaja
klubgaja@klubgaja.pl