Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

IV edycji Konkursu Dotacyjnego Funduszu Kropla Beskidu 2008 - do 15 maja 2008

W imieniu Funduszu Partnerstwa serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji Konkursu Dotacyjnego Funduszu Kropla Beskidu 2008. Konkurs ten ma na celu wspieranie inicjatyw obywatelskich na rzecz ochrony zasobów wodnych Beskidów. W roku 2008 Program obejmuje gminy: Krynica Zdrój, Muszyna, Piwniczna i Rytro. Zapraszamy również partnerskie projekty z udziałem organizacji z terenu innych gmin w granicach hydrograficznych zlewni Popradu.
W tegorocznej edycji programu dotacyjnego Funduszu Partnerstwa mogą wziąć udział organizacje pozarządowe, szkoły samorządowe i społeczne, przedszkola, domy kultury, kluby młodzieżowe i sportowe, harcerze czy koła zainteresowań działające przy szkołach. Pomysłodawcy cennych dla poprawy środowiska naturalnego projektów uzyskają wsparcie finansowe na ich realizację. Zapewniamy również pomoc merytoryczną na każdym etapie udziału w programie (planowanie działań, pisanie wniosków dotacyjnych, realizacja projektów oraz ich rozliczanie).

Termin składania wniosków upływa 15 maja 2008 roku. Środki z dotacji mogą być wykorzystywane od 15 maja 2008 roku do 30 listopada 2008 roku.

Wszelkich informacji udzielamy w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem tel. 012 430 24 65.
Aktualne informacje o projekcie, regulamin konkursu wraz z formularzem wniosku znajdą Państwo na stronie internetowej www.funduszpartnerstwa.org.pl.

Bardzo proszę o przesyłanie wniosków do 15 maja br. szybką pocztą jak również mailem na adres: fundusz@epce.org.pl

Zapraszamy do uczestnictwa.

Z poważaniem,

Anna Woźniak

Program dotacyjny współfinansowany jest ze środków Funduszu Kropli Beskidu oraz Unii Europejskiej.