Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Jarmark Ekologiczny w Izabelinie k/Warszawy 15 czerwca 2008

Chciałabym Państwa zaprosić w imieniu Centrum Edukacyjnego Bezpieczna Żywność i Gminy Izabelin na X Izabelińskie Spotkania z Książką i Jarmark Ekologiczny, które odbędą się 15 czerwca 2008 roku w Izabelinie koło Warszawy, tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym.

Jarmark Ekologiczny organizowany jest dzięki uprzejmości Centrum Izabelin i Gminy Izabelin (www.izabelin.pl) przy współpracy z Centrum Edukacyjnym Bezpieczna Żywność (www.cebz.pl). Gmina już po raz 10 organizuje Izabelińskie Spotkania z Książką i w tym roku z wielkim entuzjazmem chce połączyć swoją stałą imprezę właśnie z Jarmarkiem Ekologicznym. Wspiera nas również, w postaci przekazanych banerów, ulotek i prezentów dla dzieci do kącika edukacyjnego, kampania informacyjna „Rolnictwo Ekologiczne” (www.rolnictwoekologiczne.org.pl).

Stwórzmy wspólnie miejsce, w którym podzielimy się wiedzą na temat rolnictwa ekologicznego, produkcji ekologicznej i ekologicznej filozofii życia. Zachęćmy ludzi, którzy odwiedzą Wasze stoiska aby częściej sięgali po produkty ekologiczne, nawiążcie stałe współprace. Mam nadzieję, że w przyszłości Jarmark Ekologiczny w Izabelinie stanie się stałym wydarzeniem w naszych kalendarzach.

Zachęcam do przyjazdu i wzięcia udziału w nowym przedsięwzięciu. Izabelin, 15 czerwca, X Izabelińskie Spotkania z Książką i Jarmark Ekologiczny, w godzinach od 10:00 do 16:00.

Zapraszam serdecznie,
Dorota Urbanowska
Centrum Edukacyjne Bezpieczna Żywność