Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Zadedykuj drzewko - prezent słodszy od czekoladek!

Walentynki tuż tuż, kolejna okazja do świętowania i odwieczny dylemat. Jak znaleźć prezent godny naszej drugiej połówki i na miarę zasobów portfela? Jak nie popaść w banał kolejnego pluszowego serduszka i róży pozbawionej kolców? Musi to być coś wyjątkowego i niebanalnego?
Posadź drzewko i zadedykuj je swojej sympatii, taki prezent będzie widoczny przez następne 100 lat a przy okazji zredukuje znaczną ilość zalegającego w atmosferze CO2 – proponuje Joanna Mieszkowicz prezes Fundacji Aeris Futuro.

Zachęcamy do obdarowania najbliższych oryginalnym i długowiecznym prezentem, jakim jest DRZEWKO. W ramach Projektu CZAS NA LAS można zadedykować drzewko lub kilka drzewek tym, których kochasz. Każdy obdarowany otrzyma od Fundacji Aeris Futuro specjalną Dedykację, na której zostaną umieszczone życzenia oraz informacja o miejscu zasadzenia drzewek. Można skorzystać z przygotowanych wzorów graficznych lub przesłać nam własny projekt.
Możliwości przekazania dedykacji jest wiele. Wyślemy ją do Ciebie lub bezpośrednio do obdarowanej osoby. Im szybciej zadedykujesz drzewko tym większa szansa, że dedykacja dotrze na czas.

Po zasadzeniu drzewka wysyłamy zdjęcie Twojego drzewka, koło którego możemy umieścić unikalną dedykację wygrawerowaną na drewnianej tabliczce.
Walentynkowe drzewka już po raz drugi zostaną posadzone w Zawoi u stóp Babiej Góry lub na szlaku Greenways Kraków Morawy Wiedeń. Gwarantujemy, że Wasze drzewka otoczone będą fachową opieką, bowiem na tych terenach współpracujemy z naszym sprawdzonym partnerami zalesieniowym.
Aby wziąć udział w Projekcie CZAS NA LAS wystarczy wypełnić formularz na stronie czasnalas.eco.pl, wybrać wzór dedykacji i przekazać darowiznę na rzecz Fundacji.