Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

14 – 18.7.2007 – XVII Festiwal Ekologii Neohumanistycznej

W dniach 14 - 18.7.2007 w Gospodarstwie Ekologicznym Ananda Putta Bhumi, w pobliżu Jeleniej Góry, odbędzie się Festiwal Ekologii Neohumanistycznej.

Tych kilka dni spędzonych na łonie natury, poświęconych duchowości i refleksji nad samym sobą oraz nad otaczającym nas światem, może odmienić Twoje życie.

Jest to doskonała okazja, by poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, nauczyć się wielu ciekawych technik relaksacji, skosztować przepysznych dań kuchni wegetariańskiej i przekonać się, że jesteśmy w stanie stopniowo zmieniać siebie i innych na lepsze. Program Festiwalu zawiera ciekawe wykłady, o tematyce związanej z ekologią, ochroną środowiska, poszukiwaniem nowych rozwiązań na płaszczyznach: ekonomiczno-społecznej oraz indywidualnej.

Dlatego też, obok zajęć i warsztatów z jogi, medytacji czy Tai-Chi, które relaksują ciało i umysł, prowadzone będą wykłady i dyskusje poświęcone naszej relacji z naturą. Poprzez zabawy i gry zespołowe uświadamiamy sobie, jak istotna dla nas samych i dla naszego otoczenia jest współpraca i empatia.

Pokazujemy, w jaki sposób – swoją postawą – wcielać w życie prezentowane podczas Festiwalu idee upraw ekologicznych, neohumanizmu czy ekonomii alternatywnej – PROUT. Można to robić poprzez drobne, codzienne czynności, które każdy z nas może wykonywać, a które w skali globalnej mogą zmienić świat na lepsze.

W programie również warsztaty i wykłady:
Neohumanizm – Ekologia umysłu, ciała i środowiska, Teoria Progresywnego Użytkowania – Demokracja Ekonomiczna Prout, Joga – zajęcia z Hatha Jogi oraz medytacja, Wegetarianizm, Obrona praw zwierząt, GMO, Medycyna holistyczna, Uprawy organiczne, Filozofia duchowa, Medytacja, Pszczelarstwo, Pieczenie chleba.


Kontakt:
Gospodarstwo Ekologiczne Ananda Putta Bhumi
Głębock 37
58-537 Miłków
woj. dolnośląskie
tel. 075 7610716
email: eris70@interia.pl
www.ekofest.org