Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

CENTRUM EKOLOGICZNYCH TECHNOLOGII „SUNFLOWER FARM”

CENTRUM EKOLOGICZNYCH TECHNOLOGII „SUNFLOWER FARM”


Budynek z gliny i słomy, zasilany i ogrzewany energią słoneczną. Budynek znajduje się w ośrodku edukacyjnym Sunflower Farm w Stryszowie k/Krakowa
Informacja o prawach autorskich: zdjęcie jest własnością Sunflower Farm. Można je wykorzystać nieodpłatnie w dowolnej publikacji papierowej lub elektronicznej. Prosimy jednak o umieszczenie obok zdjęcia małej informacji o prawach autorskich w postaci napisu (c) – Sunflower Farm.
Południowa fasada fabryki firmy Solar-Fabrik w Freiburgu (Niemcy). Fabryka ta, produkująca moduły fotowoltaiczne, jest w pełni zasilana energią słoneczną z instalacji fotowoltaicznych zintegrowanych z fasadą budynku.
Informacja o prawach autorskich: zdjęcie jest własnością Solar-Fabrik. Można je wykorzystać nieodpłatnie w dowolnej publikacji papierowej lub elektronicznej. Prosimy o umieszczenie obok zdjęcia małej informacji o prawach autorskich w postaci napisu (c) – Solar-Fabrik.Centrum Ekologicznych Technologii SUNFLOWER FARM to pierwsza w Polsce placówka demonstracyjna dla ekologicznych technologii. Każdy odwiedzający może zobaczyć jak działają wszystkie prezentowane tu urządzenia: kolektory słoneczne, moduły fotowoltaiczne, oczyszczalnie ścieków itp. W Centrum znajduje się również szereg interesujących budowli takich jak: dom z 1901 roku – wyremontowany z użyciem ekologicznych technologii, demonstracyjny budynek z gliny i słomy, czy też opracowana przez duńskich inżynierów szklarnia sferyczna. W centrum organizowane są warsztaty edukacyjne. UWAGA! – konieczna rezerwacja!
Zwiedzanie Centrum we wtorki, piątki i soboty między 11.00 a 16.00.
W ofercie: moduły fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, Świetliki „Sun Tunnel”, przydomowe oczyszczalnie ścieków „Herva”®, toalety sortujące i inne.
Centrum Ekologicznych Technologii
„SUNFLOWER FARM”
Krzysztof Wietrzny
34-146 Stryszów 156
tel. (33) 87-97-794, (33) 87-97-816 fax (33) 87-97-114
e-mail centrum@sfo.pl
www.sfo.pl