Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Europejska Konferencja IFS 19 – 26.11.2006


IFS - International Federation of Settlements and Neighborhood Centers organizuje w dniach 19 - 26 listopada 2006 tygodniową konferencję w Edynburgu.. Nadal są wolne miejsca dla uczestników.

Podczas tego tygodnia skupimy się na tematyce związanej z zaangażowaniem politycznym młodych ludzi. Odbędą się 2 sesje warsztatów. Przedpołudniowa skupi się na przygotowaniu finału Konferencji, na który złożą się prelekcje uczestników oraz występy różnych zespołów. Sesje popołudniowe natomiast dotyczyć będą różnorodnej tematyki, od fundraisingu, poprzez tematykę związana z globalizacją, aż po lobbing.

Jeden dzień zostanie w całości poświęcony polityce młodych. Mamy nadzieję, że przybędą zarówno politycy jak i lokalni aktywiści, którzy poprowadzą warsztaty dotyczące różnych metod nagłaśniania interesującej nas tematyki, tak by zapoczątkować polityczne zmiany.

Następnie odbędzie się debata oraz sesja, podczas której na pytania odpowiadać będą prowadzący warsztaty oraz uczestnicy.

Połowa kosztów jakie poniosą uczestnicy podlega zwrotowi. Opłata za uczestnictwo zależy od kraju pochodzenia (w uzasadnionych przypadkach można jednak liczyć na dodatkową pomoc). W przypadku Polski jest to 36 euro.

Posiłki oraz zakwaterowanie zostaną zapewnione przez organizatora (są zawarte w opłacie za udział)

Jeśli macie pomysły jak uatrakcyjnić nasz festiwal lub możecie poprowadzić warsztaty, prosimy o kontakt.

Informacje oraz rejestracja: dan@fireflyinternational.org