Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

FESTIWAL WEGETARIAŃSKII ZJAZD WEGETARIAN18 – 23.7 KOŻYCZKOWO

FESTIWAL WEGETARIAŃSKI
I ZJAZD WEGETARIAN
18 – 23.7 KOŻYCZKOWO

Zapraszamy na pierwsze wielkie spotkanie wegetarian! Nazwaliśmy je Festiwalem Wegetariańskim, bowiem będzie miało bogaty program. Przez pierwsze trzy dni 18-20 lipca będą trwały wykłady i spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin. Następne 3 dni: 21-23 lipca będą miały charakter bardziej wypoczynkowy, aby można było skorzystać z przepięknych walorów kąpielowych (jest piękne jezioro) i widokowych Kożyczkowa. Ośrodek usytuowany jest 40 km od Gdańska, nieopodal Kartuz na wzniesieniu Kożyczkowo (267 m n.p.m., drugim co do wysokości wzniesieniu, położonym pomiędzy Morzem Północnym a Uralem). Spotkania odbywać się będą w potężnym namiocie mieszczącym około 100 osób ustawionym pod szczytem wzniesienia a także w sali, w budynku głównym.
1 dzień – 18 lipca: przyjazd uczestników od rana, uroczyste otwarcie festiwalu o godz. 12.00. Od 14.00 rozpoczniemy wykłady. Ten dzień poświęcony będzie medycynie naturalnej i zdrowemu odżywianiu. Swój pogląd na te tematy przedstawią lekarze i specjaliści od odżywiania. Wieczorem ognisko z tańcami.
2 dzień – 19 lipca: kontynuacja wątków dotyczących zdrowia. Wieczorem koncert.
3 dzień – 20 lipca: alternatywne spojrzenie na świat.
W trakcie festiwalu: pokazy i możliwość poćwiczenia razem tai-chi, jogi, różnych form tańca, relaksacja. Można będzie przedstawić też swój punkt widzenia w czasie na prezentację uczestników (prosimy zgłaszać się do nas z propozycjami). Zapraszamy grupy wege i ekologiczne z całej Polski do prezentacji swojej działalności. Będzie miejsce do zrobienia wystawy i rozmów z zainteresowanymi. Karmić gości będzie wegetariański Green Way, który przygotuje wegańskie menu.
W następne 3 dni: 21 – 23 lipca program będzie już nie tak napięty. Będą dwa lub trzy wykłady w ciągu dnia i możliwość poćwiczenia z instruktorami. Planujemy też wspólną wycieczkę i zbieranie ziół. Wieczorami – muzyka.
Będziemy też wybierać Wegetarianina Roku i spróbujemy uzbierać pieniądze na wykup konia, czym zajmie się Klub Gaja.
Opłata składa się z trzech czynników:
1. Koszt udziału w Festiwalu 18 – 20 lipca: 100 zł. Za pozostałe dni: 20 zł/dzień.
2. Zakwaterowanie we własnych namiotach: 10 zł/dziennie lub nocleg z własnym śpiworem i karimatą na wspólnej 20 – 30 osobowej sali: 15 zł. Można będzie także zakwaterować się w okolicznych gospodarstwach.
3. Wyżywienie wege: w bufecie zorganizowanym przez Green Way, koszt całodniowego posiłku około 25 zł.
Na festiwal nie trzeba się zapisywać. Po prostu przyjeżdżajcie.
„Wegetariański świat”,
skr. 58
02-514 Warszawa,
tel./fax 0-22/849-86-00
tel. 0-603/76-28-67,
email: redakcja@ws.most.org.pl,
www.wegetarianskiswiat.jawsieci.pl