Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

KLUB ŚRODOWISK TWÓRCZYCH ZAPRASZA NA MAJÓWKĘ. Z NATURY CZERPAĆ BĘDZIEMY CAŁYMI GARŚCIAMI

Wyjazdową imprezę w terminie 1-4.5. organizujemy w ładnie położonym pensjonacie – stadninie koni pod Żyrardowem. Będzie praca twórcza w pełnym tego słowa znaczeniu (m.in. malowanie i rozwój kreatywności), ale przede wszystkim wypoczynek i dobra zabawa. W programie m.in.: zajęcia rysunkowe, praca w plenerze, zabawy z kreatywnym myśleniem, doświadczenie przyrody, poznawanie swoich twórczych możliwości, ogniska, gra na bębnach, taniec, malowanie twarzy.

Na łące, w lesie, na polnej drodze spróbujemy znaleźć ciekawe miejsca i charakterystyczne elementy natury. Aby zobaczyć piękno i harmonie w kawałku kory czy kałuży trzeba otworzyć oczy, serce i umysł. Trzeba nauczyć się dostrzegać i odkrywać znane rzeczy na nowo. Będziemy malować i rysować na papierach, kamieniach i na własnych twarzach. Będziemy używać pędzli, palców, ziemi i farb.

Chcemy, aby warsztat obudził i rozwinął Twoje zdolności twórcze, inwencję i radość życia. Pracować będziemy zgodnie z koncepcją, w której sztuka stanowi wyraz harmonii i pełni, w której my, ludzie uczestniczymy na równi ze wszystkimi i wszystkim co nas otacza. Sztuka płynie z radości i zachwytu, inspiruje, ożywia i uszczęśliwia. Zastanowimy się w jaki sposób twórczo wykorzystać przeszkody, które mogą stanowić źródło ważnych informacji, a bez uwzględnienia których nasze życie skazane jest na jednostronność i połowiczność. Będzie to wyprawa po radość i zadowolenie z życia, satysfakcję i poczucie spełnienia. Ośrodek, w którym odbędzie się warsztat jest ładny (dobre warunki, pełne wyżywienie). Istnieje możliwość nauki jazdy konnej także dla początkujących. Zapewniamy opiekę nad dziećmi. Pod Wielką Strzechą i otwartym niebem spędzać będziemy majowe wieczory. Zapraszamy, będzie wesoło, twórczo, kolorowo!

Zajęcia prowadzą: Agnieszka Dąbrowska-Woźniak – artysta-plastyk, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Zbigniew Miłuński terapeuta pracy z procesem, trener budowania zespołu, filozof Magda Białobrzeska – trener rozwoju organizacji.
Zgłoszenia i informacje:
tel. 0-22/648-37-38 lub 606/21-72-21
e-mail: art-eco@wp.pl www.kst.most.org.pl