Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Krakow.targi.eco.pl - Zapraszamy wolontariuszy !!!

Zwracamy się do was z pilną prośbą o pomoc w realizacji projektu: Internetowe Targi Ekologiczne, realizowanego dzięki wsparciu Urzędu Miasta Krakowa i Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Zależnie od możliwości danego wolontariusza, pomoc mogłaby polegać np. na:

- przekazywaniu nam propozycji instytucji, które znacie a które warto zamieścić w portalu (np. przez: krakow.targi.eco.pl - opcja “poleć firmę” lub zwyczajnie, e-mailem)

- wyszukiwaniu takich instytucji, np. w internecie, w książce telefonicznej itd.

- zbieraniu danych o instytucjach przy pomocy formularza, który jest obok (zainteresowani mogą otrzymać większą ilość wydruków lub dostać go e-mailem jako załącznik); np. my dajemy adresy a wy rozsyłacie formularze internetem (tam gdzie jest podany e-mail) lub zwykłą pocztą (oczywiście dajemy znaczki i koperty), ew. dzwonicie lub odwiedzacie daną instytucje

- wpisywaniu wcześniej zebranych danych firm.

Pomoc jest też potrzebna przy promocji portalu. Odbędzie się ona za pomocą ulotek i plakatów oraz poprzez informacje w mediach ekologicznych i popularnych. Oczywiście umieszczanie linku do portalu na różnych stronach, w stopce własnego e-maila czy w opisie na GG mile widziane :)

Z góry dziękujemy za włączenie się do pomocy przy tworzeniu naszego portalu.

Przewidujemy nagrody rzeczowe w formie podziękowania dla wolontariuszy realizujących projekt. Gwarantujemy prace w miłym gronie :) oraz zdobycie doświadczenia przy tworzeniu pierwszej takiej inicjatywy.

W razie uwag i wątpliwości prosimy o kontakt.


Adres:
Wydawnictwo “Zielone Brygady”,
Sławkowska 12 III p., 31-014 Kraków
tel./fax: 48 12 4222264, 4222147, tel. 603363721
zb@eco.pl,http://zb.eco.pl, gg 210891
Anna Kaczor, Andrzej Żwawa