Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

LAJA JOGA WIOSNĄ ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ HANNĘ SZPILEWSKĄ

15-16.4.2000 GDYNIA :

Miejsce: Internat Zespołu Szkół Bu-dowlanych, Gdynia Redłowo, ul. Tetmaje-ra 65,
Klub 4 na IIp; dojazd autobusami 133 i 134 (z Gdyni Głównej, ul. Wójta Radtkego; trzeba wysiąść na przystanku na żądanie na ul. Kopernika przy Hallera, około 20 minut) lub na piechotę ze Wzgórza albo Redłowa około 25 minut. 10 minut na piechotę nad morze.

Możliwość noclegu na miejscu w Internacie. Proszę rezerwować wcześniej u organizatorki.

Program: Joga Uzdrowienia Bhaiszadźja Guru Joga; praktyki z aniołami uzdrawiania, uzdrawianie myśli, emocji i relacji międzyludzkich, wykorzystanie leczniczych właściwości kolorów i dźwięków; masaże; możliwość inicjacji w ścieżkę Bhaiszadźja Guru Jogi.

16-18.6.2000 KASZUBY

Miejsce: gdzieś w lesie na Kaszubach. Noclegi na miejscu, wyżywienie wegetariańskie przygotowywane wspólnie z własnego przywiezionego prowiantu.

Program: zaprzyjaźnienie się z anio-łami opiekuńczymi natury; uzdrawiające moce przyrody; Matka Ziemia a człowiek – Jej dziecko, o roli żeńskiego aspektu w uduchawianiu ludzi i całej planety; o misji Maitreji i udziale w niej adeptów duchowych różnych tradycji, o niebiańskich świątyniach i ziemskiej pracy ich uczniów i aspirantów; w piątek wieczór Medytacja Transmisyjna w pełnię księżyca – Święto Pana Maitreja.

Prowadzenie, organizacja i informacja o zajęciach prowadzonych przez innych nauczycieli w Polsce:


Hanna Szpilewska
skr. 180, 81-963 Gdynia 1
tel. praca 0-58/620 89 13,
620 29 01 w. 42
mail: hanna@cbmpan.gdynia.pl


Hanna Szpilewska