Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

LESZA – INTERNETOWY MAGAZYN GŁĘBOKIEJ EKOLOGII

Znajdziecie w nim dotychczas wydane – także w formie „papierowej” – numery „Leszy”, archiwum tekstów z nurtu głębokiej ekologii (Arne Naess, John Seed, Alan Drengson i in.) a także terminy warsztatów o lesie i głębokiej ekologii oraz stale aktualizowane wiadomości ekologiczne.

LESZA DLA PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ
Na stronie: http://republika.pl/puszcza_bialowieska i w wersji angielskiej: http://republika.pl/bialowieza_forest/forest.htm znajdziecie wszystko na temat Puszczy Białowieskiej: kalendarium wydarzeń, Puszcza w cyfrach, poglądy leśników i ochroniarzy, kompletny projekt objęcia całej Puszczy parkiem narodowym, wywiady i teksty naukowe, aktualne zdjęcia co dzieje się w Puszczy, stale aktualizowane wiadomości i doniesienia wprost z Białowieży, galerię zdjęć. Można także zamówić najnowsze dzieło prof. Simony Kossak „Saga Puszczy Białowieskiej”.

Na stronach białowieskich (w obu wersjach) można przeczytać Kartę Puszczy Białowieskiej i podpisać się pod nią głosując za Kartą drogą internetową. Twój podpis będzie kolejnym głosem za ochroną całej Puszczy. Puszcza Białowieska czeka na Twój głos, zachęcaj do głosowania za Kartą znajomych i przyjaciół.
Strony są prywatną, społeczną inicjatywą LESZA – (Pani Lasu) Janusza Korbela i Dariusza Liszewskiego. Powstały dzięki pomocy i współpracy z WWF – projekt „Puszcza Białowieska”.
http://lesza.w.interia.pl, http://republika.pl/leszana