Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

NA RATUNEK MATCE ZIEMI

NA RATUNEK MATCE ZIEMI
Proszę o pomoc w nagłośnieniu informacji o nowej, pożytecznej inicjatywie społecznej. Spontanicznie powstał Ruch Pomocy Matce Ziemi i Przyrodzie. Wszyscy widzimy co się wokół nas dzieje: kataklizmy, huragany, powodzie, susze. To Matka Ziemia krzyczy, żeby ją ratować. Przecież jest to żywy organizm, wyniszczony przez nas, ludzi. Do tej pory tylko czerpaliśmy energię od Matki Ziemi i Przyrody. Teraz przyszedł czas, aby Ją wspomóc.
Nasz ruch, którego idea zrodziła się we wsi Studzianki k. Tomaszowa Maz., w miejscu, gdzie powstaje Ośrodek Maryjny, w którym pomoc duchową i energetyczną otrzyma każdy potrzebujący, polega na zbiorowym przekazie energetycznym lub wspólnej modlitwie w zależności od umiejętności zainteresowanej osoby.
W każdy piątek o godz. 22.00 wszyscy, którym nieobojętne są losy naszej planety, będąc w swoich domach łączą się przesyłając życiową energię lub modlitwę Matce Ziemi i Przyrodzie. Z przyjemnością informuję, że ten spontaniczny odruch serc zyskuje sobie coraz więcej uczestników w całym naszym kraju, ale także za granicą. Mam już sygnały z Niemiec, Luksemburga, Afryki Północnej, Szwecji i Włoch.
Jeżeli ktoś pragnie uzyskać więcej informacji na temat tej społecznej inicjatywy ludzi dobrej woli proszę o kontakt:
Mirosława Tomaszewska
aI. Śmigłego Rydza 31/57
93-281 Łódź
tel. 0-42/681-84-79
tel. 0-44/615-49-84
tel. 0-602-397-477
Mirosława Tomaszewska