Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

OGŁOSZENIE TĘCZOWEGO KRĘGU

OGŁOSZENIE TĘCZOWEGO KRĘGU

Poszukujemy prawnika, który podjąłby się zarejestrować stowarzyszenie. Spotkanie założycielskie odbędzie się w maju 2004 r. w Bieszczadach. Szczegóły na stronie internetowej (poniżej) w rozdziale Spotkania zloty. Realizujemy projekt ochrony i posiadania wspólnej ziemi.
Jesteśmy dziećmi tej planety i możemy bawić się w co chcemy i z kim chcemy, a kto chce może bawić się z nami. Dlatego, żeby uniknąć przypadkowości ludzi biorących udział we wspólnym przeżywaniu jesteśmy w mocy zaprosić wszystkich, którzy nie utożsamiają się z żadnymi dogmatami, nie potrzebują przywódców i chcą wziąć udział w tworzeniu rodziny opartej na plemiennym kręgu. Mamy na uwadze stwarzanie między nami relacji, w której uczymy się nawzajem nie dla samej wiedzy, a dla harmonii z sobą i całym życiem. Na tym poziomie różnice stają się inspiracją do łączenia różnorodności w funkcjonalny zespół, wtedy każdy staje się jednakowo potrzebny.
Rozwój dla integracji z życiem na Ziemi jest naturalną możliwością przetrwania każdego gatunku; dlatego jest też naturalnym kierunkiem ewolucji świadomości człowieka.
(fragment manifestu Tęczowego Kręgu)

Zapraszamy też wszystkich, którzy mają pomysł na to jak żyć lepiej – jak zrealizować swoją pasję. Razem możemy uczynić to możliwym. Zainteresowanych prosimy zostawiać kontakt na księdze gości www.teczowykrag.prv.pl