Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Pierwsze, jedyne, nieustające: Internetowe Targi Ekologiczne - krakow.targi.eco.pl

Oferujemy Państwu możliwość zamieszczenia na nowym portalu krakow.targi.eco.pl informacji nt Państwa działalności. Umieszczenie wpisu jest bezpłatne, gdyż projekt jest dotowany przez Urząd Miasta Krakowa i Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Portal prowadzi Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych – Wydawnictwo “Zielone Brygady” (doświadczenie w działalności internetowej od 1996 r. a w wydawniczej już od 1989 r.)

Jego celem jest prezentacja znajdujących się na terenie Miasta instytucji prowadzących działalność związaną z ekologią (tj. państwowych i samorządowych urzędów odpowiedzialnych za różne aspekty ochrony środowiska), uczelni, szkół i organizacji pozarządowych prowadzących edukację ekologiczną, firm prowadzących produkcję i usługi mające pozytywny wpływ na środowisko.

Dzięki temu powstanie unikalne miejsce, w którym zainteresowani będą mogli pod jednym adresem, łatwo i szybko znaleźć informacje o wszystkich liczących się ekoinstytucjach Krakowa. Atutem jest to, że osoba poszukująca np. zdrowej żywności natknie się też na informacje o firmach zajmujących się zagospodarowaniem odpadów.

Nasz projekt jest więc odpowiednikiem odbywających się co jakiś czas w różnych miastach kilkudniowych targów ekologicznych, na których prezentują się firmy prowadzące działalność w zakresie ochrony środowiska. Nasze “targi” wyróżnia to, że są nieograniczone czasowo i są bezpłatne zarówno dla odwiedzających jak i “wystawców”, którzy dodatkowo mają możliwość aktualizacji danych w dowolnym czasie. Dodatkowo “wystawcy” otrzymają też swój własny adres WWW (krakow.targi.eco.pl/nazwa).

Promocja portalu odbędzie się za pomocą ulotek i plakatów oraz poprzez informacje w mediach ekologicznych i popularnych.

Aby dokonać wpisu należy wejść na: krakow.targi.eco.pl i wykonać następujące czynności:
  • menu wybrać opcję “dodaj stoisko”,
  • wprowadzić login i hasło potrzebne do załogowania konta firmy oraz adres e-mail, na który użytkownik będzie otrzymywać informacje dotyczące konta firmy,
  • odebrać pocztę i kliknąć na link aktywacyjny,
  • po aktywacji konta można załogować się do konta firmy, wpisując login i hasło w formularzu zamieszczonym na stronie głównej serwisu,
  • w przypadku zmian, wprowadzanych odnośnie działalności, bądź zmiany danych kontaktowych, należy wybrać opcję “edytuj dane firmy”, natomiast przy zmianie hasła, użyć opcji “zmień hasło”.
Prócz wpisu tekstowego będzie można zamieścić 2 pliki graficzne: np. logo firmy lub foto prezesa oraz zdjęcie produktu.

Pierwsze 50 firm i instytucji, które do 1.12.2005 dokonają wpisu w ten sposób będzie mogło wziąć udział w losowaniu nagród w postaci gratisowych książek z naszej oferty (zb.eco.pl/ksiegarn/publikac.htm).

Udział w targach można także zgłosić przesyłając na poniższy adres (najlepiej e-mailem) dane z zamieszczonego na odwrocie formularza.

W razie uwag i wątpliwości prosimy o kontakt.

Adres:
Wydawnictwo „Zielone Brygady”
Sławkowska 12 III p., 31-014 Kraków
tel./fax: 48 12 4222264, 4222147, tel. 603363721
zb@eco.pl, http://zb.eco.pl, gg 210891