Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Poszukujemy wolontariuszy

POSZUKUJEMY WOLONTARIUSZY!
BOGUSŁAW LINDA:
JA PRACUJĘ TYLKO Z ZAWODOWCAMI
WYDAWNICTWO “ZIELONE BRYGADY”:
MY PRACUJEMY Z WOLONTARIUSZAMI

Istniejące od 1989 r., niekomercyjne wydawnictwo ekologiczne oferuje bezpłatną pracę: łatwą, lekką, przyjemną i na pewno pożyteczną!

Przeróbka i tworzenie stron WWW, proste prace biurowe (wysyłka poczty, wynoszenie makulatury, sprzątanie), przepisywanie, korekta i tłumaczenie tekstów, pomoc w dystrybucji, zdobywaniu funduszy (reklamy, granty, dotacje, darowizny, organizacja koncertów benefisowych), w księgowości i finansach, redagowaniu i składzie komputerowym, pisanie recenzji, streszczeń i in. tekstów, robienie grafik, katalogowanie i porządkowanie archiwów, sprzątanie... Na pewno coś dla siebie znajdziesz!

Możliwa jest zarówno praca na miejscu, “na wynos”, jak i przez internet, na zasadach “dorywczych” (w miarę naszych potrzeb i waszych możliwości), jak i stałej współpracy (poprzez wzięcie pełnej odpowiedzialności za jakąś “działkę”).

W zamian oferujemy naukę, dostęp do komputerów z internetem, przyjemną atmosferę, herbatę ziołową oraz poczucie głębokiej satysfakcji wewnętrznej. Zamiast czekać, nudzić się, marnować czas i gnuśnieć wyjdź do ludzi! Możesz przy okazji zdobyć doświadczenie w pracy wydawnictwa i organizacji pozarządowej i przydatne w poszukiwaniu pracy zarobkowej referencje!

Pracę płatną oferujemy obecnie jedynie dla akwizytorów reklam, dotacji, darowizn i grantów (fundraising, grantmaking). Możliwe jest też zastępcza służba wojskowa, praktyki i staże absolwenckie. Szczegóły http://www.zb.eco.pl/praca.htm.


Wydawnictwo “Zielone Brygady” – Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych
Sławkowska 12 III p., 31-014 Kraków
tel./fax: 48 12 4222264, 4222147 w. 11 tel. 0 603 363 721
zb@eco.pl gg 210891 http://zb.eco.pl http://www.most.org.pl
Zielone Brygady