Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

PRACA OD 1 MAJA 2004 POSZUKUJEMY KOORDYNATORA CENTRUM NEMO

PRACA OD 1 MAJA 2004
POSZUKUJEMY KOORDYNATORA CENTRUM NEMO

Centrum Nemo w Kopańcu-Międzylesiu (gmina Stara Kamienica, przedgórze Izerskie / Karkonoskie, Dolny Śląsk) jest miejscem spotkań i bazą noclegową dla wędrowców i miłośników przyrody. Od 5 lat organizowane są tutaj różne projekty mające na celu promocję turystyki ekologicznej, krajoznawczej i zdrowotnej, wymiany młodzieżowe, ochronę przyrody i zakładanie gospodarstw ekologicznych.
Do Centrum Nemo przyjeżdża wielu gości z zagranicy, głównie z Holandii, którzy chcą poznać okolicę, okolicznych mieszkańców, ich warunki życia oraz pracować jako wolontariusze. Centrum Nemo należy do holendersko-polskiej Fundacji Nemo.
Nemo poszukuje entuzjastycznej osoby do pracy jako koordynator / zarządca Centrum, na pełny etat (40 godz. tygodniowo).
Zadania:
1. Zarządzanie Centrum, organizowanie noclegów dla gości, opieka nad ogrodem i zwierzętami.
2. Przyjmowanie turystów i innych odwiedzających.
3. Koordynacja działań (imprez / wycieczek itp.) dla gości.
4. Administracja, zaopatrzenie, sprzątanie i małe prace konserwacyjne.
5. Koordynacja (nadzór) prac budowlanych.
Od kandydatów oczekujemy:
1. Entuzjazmu, zaangażowania i odpowiedzialności.
2. Doświadczenia przynajmniej w jednym z wymienionych typów zadań.
3. Dobrej znajomości języka niemieckiego lub/i angielskiego (oraz języka polskiego).
4. Kontaktowości, otwartości, zdolności improwizacji.
5. Samodzielności, ale także umiejętności współpracy w grupie.
6. Gotowości do uczenia się nowych umiejętności i technik.
7. Podstawowej znajomości komputera (Excel, Word, e-mail).
8. Posiadania prawa jazdy.
9. Zaangażowania w cele Nemo, podobnego stylu myślenia.
Oferujemy:
1. Ciekawą, zróżnicowaną pracę na pełen etat na dłuższy okres.
2. Dużo swobody dla własnej kreatywności, rozwijania własnych pomysłów.
3. Szkolenie, przygotowanie i stały kontakt / opiekę.
4. Darmowe mieszkanie, ewentualnie wspólnie z partnerem / partnerką / dziećmi.
5. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
6. Możliwość rozwoju własnej działalności.
Dodatkowe informacje o Centrum Nemo: www.polen-net.nl
Kontakt:
Peter Spruijt
Centrum Nemo
Kopaniec-Międzylesie 5
58-512 Stara Kamienica
Dolny Śląsk – Polska
www.polen-net.nl
e-mail: nemopolska@poczta.onet.pl
tel. 0031-20-6238184