Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Pracownia na rzecz Wszystkich Istot zaprasza do udziału w szkoleniuStrażników Miejsc Przyrodniczo Cennych

– edycja 2006

Zajęcia przeznaczone są dla osób pragnących skutecznie bronić przyrody na gruncie lokalnym i ogólnopolskim. W ramach szkolenia odbędą się wykłady, prezentacje, zajęcia terenowe. Szkolenie ma służyć stworzeniu grupy osób skutecznie działających dla przyrody – celem jest wypełnienie luki pomiędzy badającym swój obiekt naukowcem, a pełnym dobrych chęci, działającym z pobudek serca amatorem. W ramach szkolenia odbędzie się cykl trzech spotkań, a po ich przebyciu kursanci otrzymają licencje Strażników Miejsc Przyrodniczo Cennych.

Chcesz skutecznie bronić przyrodę? Poznaj wszystkie aspekty działalności stowarzyszenia, zdobądź wiedzę o środowisku – weź udział w szkoleniu.

Szkolenia Strażników Miejsc Przyrodniczo Cennych prowadzone są od roku 1996, w szkoleniu biorą udział kursanci z całego kraju. Większość z nich po ukończeniu szkolenia podejmuje aktywną działalność dla ochrony przyrody oraz współpracuje z naszym stowarzyszeniem.

Terminy: I część cyklu w kwietniu 2006 r., II część w czerwcu 2006, III część w sierpniu 2006.

Informacje i zapisy pod adresem:
Radosław Ślusarczyk, suchy@pracownia.org.pl
tel. 0-33 818-31-53, tel./fax 0-33 817-14-68


Szkolenie Strażników Miejsc Przyrodniczo Cennych – edycja 2006, jest realizowane przez Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot i współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z programu Phare Access 2003.