Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

Rafał potrzebuje Twojej pomocy!

13.9 u naszego wieloletniego przyjaciela Rafała Górskiego zdiagnozowano raka oka. Nie wiadomo dokładnie, jakie będą koszta jego hospitalizacji, a tym bardziej leczenia. Wiadomo natomiast, że czeka go długi proces powrotu do zdrowia i rehabilitacji.

Dla przypomnienia: Rafał Górski to jeden z aktywniejszych działaczy polskiego ruchu anarchistycznego i anarchosyndykalistycznego, związany z sekcją krakowską Federacji Anarchistycznej, uczestnik wielu protestów o problematyce społecznej i ekologicznej, by wymienić blokadę budowy zapory w Czorsztynie, czy karnawałowe pikietowanie bankietów krakowskich elit. Kilkakrotnie więziony przez wiele tygodni z powodu swojej działalności społecznej. Redaktor gazety „A-tak”. Publicysta prasy wolnościowej (m. in. „Inny Świat”, „Mać Pariadka”). Autor i współautor książek, w tym: „Demokracja uczestnicząca”, „Samorządność pracownicza”, „Anarchosyndykalizm”, „Strajki, powstania, rewolucje 1892 - 1990”. Aktywny działacz ruchu.

Rafał w związku ze swoim stanem zdrowia jest dziś w trudnej sytuacji finansowej, dlatego gorąco apelujemy o wsparcie go w ciężkich chwilach. Każda kwota wpłacona na poniższe konto zostanie przeznaczona na pomoc Rafałowi.

Rafała można wesprzeć finansowo wysyłając pieniądze na konto 52194010764520685400000000 Marek Piekarski z dopiskiem „dla Rafała”.

Przyjaciele Rafała

info za: http://www.rozbrat.org/rafal.htm