Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

ROSPUDA NA MOŚĆIE KONTRA MOST NA ROSPUDZIE

Zapraszam czytelników ZB do uczestnictwa w nowo powołanej liście dyskusyjnej na serwerze MOST-u. Lista o nazwie „rospuda” została założona dla wspierania rozwijającej się kampanii w obronie doliny rzeki Rospudy. Zainteresowanym in-formacjami o zagrożeniach dla tego bezcennego obszaru Suwalszczyzny polecam stronę Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Ekologicznych „Ruch na rzecz Ziemi” – http://www.rospuda.topnet.pl.

Adres powołanej listy, na który należy wysyłać wiadomości pocztą elektroniczną, to: <rospuda@most.org.pl>. Na listę „rospuda” może pisać każdy użytkownik poczty elektronicznej, wysyłane wiadomości otrzymują tylko osoby zapisane na listę.

Aby zapisać się na listę, należy:
1. Wysłać na adres <majordomo@most.org.pl> wiadomość e-mail z treścią (nie tematem): subscribe rospuda
2. Po wysłaniu powyższej wiadomości nadejdzie odpowiedź od maszyny obsługującej listę, w której maszyna poprosi o potwierdzenie chęci zapisania. List z komunikatem potwierdzającym (konfirmacja) należy odesłać wedle opisu przesłanego przez maszynę.
3. Po zakończonym sukcesem zapisaniu na listę otrzymujemy od maszyny wiadomość powitalną z informacjami o liście dyskusyjnej „rospuda”.
Aby wypisać się z listy – należy dokonać analogicznej procedury, zaczynając od wysłania na adres <majordomo@most.org.pl> wiadomości z treścią (nie tematem): unsub-scribe rospuda.

Tematyka listy dotyczy tylko i wyłącznie kampanii w obronie doliny rzeki Rospudy, wszelkie inne informacje są nie-stosowne i nie powinny być wysyłane.

W przypadku jakichkolwiek kłopotów technicznych, pytań, wątpliwości dotyczących listy proszę o kontakt telefoniczny, faksowy lub pocztą e-mail.

List-owner listy „rospuda”
Roger Jackowski

Kontakt:

Stowarzyszenie „Obywatelska Liga Ekologiczna”
(trójmiejska grupa Federacji Zielonych)
ul. Zbyszka z Bogdańca 56
80-419 Gdańsk
tel./fax i aut. zgłoszeniowy: 0-58/520-10-20
e-mail: trojmiasto@fz.most.org.pl
Roger Jackowski