Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

TERMINY KURSÓW AKASHA W ROKU 2003

Akasha sp. z o.o.
Hetmańska 14
30-528 Kraków
tel. 0-602/235-979, 0-12/656-16-52
od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 18
e-ail: akasha@akasha.com.pl
http://www.akasha.com.pl
NIP 677-00-80-831
Konto: Fortis Bank Polska SA,
III oddział Kraków 16001039-2003-754351-001

TERMINY KURSÓW W ROKU 2003
19-22.6 Relaks i wzrok Siergiej Litwinow Międzywodzie 475 zł (+koszty pobytu)
5-6.7 Su Dżok Mariam Najaryan Kraków 250 zł
6-13.7 Wczasy z gazetą „Szaman” Siergiej Litwinow Szczyrk 1000 zł (w tym koszty pobytu)
14.7 Kurs Reiki Siergiej Litwinow Szczyrk 200 zł
19.7 Szkoła Widzenia Siergiej Litwinow Kraków 235 zł
2-17.8 Praktyk NLP Siergiej Litwinow Szczyrk 1500 zł (+koszty pobytu)
20-24.8 Metoda KSR i Szkoła Hipnozy Siergiej Litwinow Jurij Mokriszczew Hel 850 zł (+koszty pobytu)
30.8 Szkoła Widzenia Siergiej Litwinow Kraków 235 zł
20.9 Szkoła Widzenia Siergiej Litwinow Warszawa 235 zł

KURSY KOREKCJI WAD WZROKU
Siergiej Litwinow prowadzi autorską metodę terapii wzroku opartą na założeniu, że można usprawnić widzenie poprzez ćwiczenia samego oka i mięśni sterujących jego pracą. Uczy ćwiczeń i technik, które wprowadzone w codzienne życie pozwalają poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, zaćma, jaskra, krótko- i dalekowzroczność. Kurs pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i uczy oraz jak to osiągnąć.
Daje wiedzę o tym, jak funkcjonują oczy, jakie zachowanie może poprawić wzrok, jak szybko odpoczywać i dbać o oczy.
Kursy są jednodniowe, odbywają się w soboty w godzinach od 1000 – 1930 w różnych miastach Polski.
Inwestycja w kurs to 235 zł od osoby, w tym materiały pomocnicze. Należność można wpłacić na nasze konto (powyżej) lub uregulować na kursie.
Uczestniczyć mogą osoby od 14 roku życia a w przypadku młodszych dzieci – zapraszamy w ich imieniu rodziców lub opiekunów, by nauczyli się jak wykonywać ćwiczenia z dzieckiem.
W zajęciach można uczestniczyć profilaktycznie lub mając wadę wzroku nawet do stopnia pozwalającego na rozróżnianie tylko światła i ciemności.
Osoby, które używają szkieł kontaktowych prosimy o zabranie na zajęcia pojemniczków umożliwiających zdjęcie szkieł do ćwiczeń.
Osoby, które były już uczestnikami kursów korekcji wad wzroku i chcą ponownie wziąć udział w treningu płacą 95 zł.
Następnego dnia po każdym kursie korekcji wad wzroku jest możliwość skorzystania z konsultacji indywidualnych z Siergiejem Litwinowem. Koszt konsultacji indywidualnych wynosi:
1. 80 zł/godz. od osoby, która była uczestnikiem kursu na podstawie identyfikatora, książeczki i wypełnionej ankiety.
2. 100 zł/godz. od osoby, która nie uczestniczyła w kursie (przed konsultacją należy wypełnić ankietę).
Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów konsultacji.
KURS „WZROK I RELAKS”
(METODA KSR – KONTROLOWANEJ SAMOREGULACJI)

Czterodniowy trening zawierający pełny program kursu korekcji wad wzroku poszerzony o elementy metody KSR. Prowadzi Siergiej Litwinow.
Szczególną uwagę na kursie zwrócimy na metody szybkiego relaksu i uruchamiania procesów autoregulacji, umożliwiające realizowanie celów, które sobie stawiamy. Stosowanie metody KSR daje mnóstwo korzyści: odpręża, odstresowuje, znakomicie relaksuje, ułatwia wyłączanie negatywnych myśli, daje wyciszenie i wyzwala energię. A w konsekwencji doprowadza do harmonii procesów psychicznych i somatycznych. Wykorzystana w treningu widzenia przyspiesza proces poprawy wzroku.
Inwestycja w kurs to 475 zł. Osobom zainteresowanym zakwaterowaniem w Pensjonacie Saba, w którym będą odbywały się zajęcia rezerwujemy miejsca w cenie 70 zł – pobyt z pełnym wyżywieniem lub 50 zł – same noclegi. Skorzystanie z oferty pobytu nie jest warunkiem udziału w kursie. Należność prosimy regulować wpłatą na nasze konto (powyżej).
Rabaty:
Dla kursantów Akashy 10% zniżki od ceny kursu. Dla osoby, która przyprowadzi na kurs dwoje znajomych 50% zniżki od ceny kursu. Przy wpłacie całej należności za kurs na miesiąc przed terminem zajęć 10% zniżki od ceny kursu. Rabatów nie sumujemy.
KURS „SZTUKA ŚWIADOMEGO WIDZENIA I BIOTERAPIA” – WCZASY Z GAZETĄ „SZAMAN”
Prowadzi Siergiej Litwinow. Tygodniowe wczasy w pięknym, komfortowym ośrodku Zagroń w Szczyrku są okazją do poznania ćwiczeń poprawiających wzrok oraz elementów bioterapii, pomocnych w terapii widzenia. Poza tym w programie wiele atrakcji – wspólne wycieczki, ogniska a nawet chodzenie po rozżarzonych węglach…
Inwestycja w kurs to 1000 zł, w tym koszt pobytu w ośrodku w pokojach 2 osobowych z łazienkami (na miejscu basen).
KURS „METODA KSR I SZKOŁA HIPNOZY”
Prowadzi Siergiej Litwinow i Jurij Mokriszczew. Kurs ten wprowadzi nas w tajemnice Rosyjskiej Szkoły Hipnozy. Nauczy technik samoregulacji i wchodzenia w „odmienne stany świadomości” aktywizujące naturalne siły życiowe, które pozwolą nie tylko wyleczyć swoje dolegliwości, z którymi borykamy się przez lata, ale również odkryć drzemiące nie rozpoznane dotychczas możliwości – każdy potrafi zrobić most kataleptyczny i przejść po tłuczonym szkle nie kalecząc się (nie wspominając już o takich podstawowych umiejętnościach jak chodzenie po rozżarzonych węglach).
W drugiej części kursu poznasz dawne i nowoczesne metody pracy z innymi ludźmi, sposoby indukowania transu i modele podawania sugestii terapeutycznych. Nauczysz się wywoływać pożądane efekty posługując się gestem i słowem …
Inwestycja w kurs to 850 zł plus koszty pobytu (pośredniczymy w rezerwacji miejsc w ośrodku, w którym będą odbywały się zajęcia. Skorzystanie z oferty pobytu nie jest konieczne do udziału w szkoleniu). Należność prosimy regulować wpłatą na nasze konto (powyżej).
Rabaty:
Dla kursantów Akashy 10% zniżki od ceny kursu; Dla osoby, która przyprowadzi na kurs dwoje znajomych 50% zniżki od ceny kursu; Przy wpłacie całej należności za kurs na miesiąc przed terminem zajęć 10% zniżki od ceny kursu. Dla uczestników kursu Hipnoza i Wizualizacja powtarzających kurs w nowej formule 30% rabatu. Rabatów nie sumujemy.
KURS „SU-DŻOK”
Prowadzi Mariam Najaryan – lekarz medycyny, neurolog, specjalista i wykładowca akupunktury i Su-Dżok.
Su-Dżok to metoda wszechstronnej diagnostyki oraz leczenia, dostępna dla każdego, prosta i efektywna. Leczenie to polega na oddziaływaniu różnymi sposobami na obszary i punkty umiejscowione na naszych dłoniach i stopach, które odzwierciedlają w miniaturze anatomiczny obraz całego ludzkiego organizmu. Na dłoni i stopie można „zobaczyć” wszystkie części ciała oraz jego narządy. Przez poznanie budowy swojej dłoni i stopy oraz odszukanie obszarów, które należy poddawać stymulacji nauczysz się skutecznie i co ważne SAM leczyć siebie i swoich bliskich.
Metoda Su-Dżok z uwagi na połączenie elementów nowoczesnej medycyny z tradycyjną medycyną chińską, daje znakomite efekty terapeutyczne. Konsekwentnie prowadzone zabiegi mogą trwale wyleczyć pacjenta z wielu, nawet przewlekłych chorób.
KURS „PRAKTYK NLP”
Prowadzi Siergiej Litwinow. Trening uczy dostrzegania i doceniania naturalnych predyspozycji każdej osoby oraz pomaga je rozwinąć tak, by skuteczniej realizować swoje cele i marzenia. NLP oferuje techniki pozwalające w sposób szybki i trwały poprawić lub zmienić własny wizerunek, zyskać wyższą samoocenę, lepiej rozumieć siebie i innych. Pomaga także uporządkować własne przeżycia i emocje, nauczyć się świadomie wykorzystywać ich siłę.
Powiedz nam, CO chcesz ZMIENIĆ – my podpowiemy JAK to zrobić. 2-17 sierpnia to czas, który odmieni twoje życie.
Decydując się spędzenie czasu z nami w tym terminie masz możliwość doskonale odpocząć, bawić się w przyjaznej atmosferze, a także zyskać nowe umiejętności, które pozwolą Ci:
• odczytywać niewerbalne komunikaty współrozmówcy (i lepiej rozumieć swoich bliskich),
• opanować techniki budowania błyskawicznego kontaktu (pamiętaj – to pierwsze sekundy decydują o wrażeniu, jakie wywierasz na nowo poznanej osobie – zarówno partnerze w biznesie, jak i … na imprezie…),
• poznać, jak język określa model myślenia i działania (i jak można zamienić informowanie na wywieranie wpływu na innych),
• rozpoznać własną strategię sukcesu i niepowodzenia (zastanawiasz się, dlaczego sukces czasem przychodzi sam, a kiedy indziej tak trudno go osiągnąć?),
• zyskać świadomy wpływ na własny stan emocjonalny (i przekształcać doświadczenia negatywne w pozytywne),
• nauczyć się dostrzegania i doceniania naturalnych predyspozycji oraz rozwinąć je tak, by skuteczniej realizować swoje cele i marzenia (a także motywować do tego innych: współpracowników, własne dzieci…),
• w sposób skuteczny i trwały poprawić lub zmienić własny wizerunek, zyskać wyższą samoocenę, lepiej rozumieć siebie i innych (pozbędziesz się własnych ograniczeń rozwijając twórczy potencjał!),
• zyskać umiejętność precyzyjnego określania celów i podejmowania trafniejszych decyzji zapewniających skuteczność działania.
Inwestycja w trening to 1500 zł plus koszty pobytu (pośredniczymy w rezerwacji miejsc w ośrodku, w którym będą odbywały się zajęcia. Doba z pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem w pokoju 2 osobowym z łazienką to 75 zł. Skorzystanie z oferty pobytu nie jest konieczne do udziału w szkoleniu). Należność prosimy regulować wpłatą na nasze konto (powyżej).
Rabaty:
Dla kursantów Akashy 10% zniżki od ceny kursu. Dla studentów 20% zniżki od ceny kursu. Dla osoby, która przyprowadzi na kurs dwoje znajomych 50% zniżki od ceny kursu. Przy wpłacie całej należności za kurs na miesiąc przed terminem zajęć 10% zniżki od ceny kursu. Na NLP uczestnik innego kursu NLP (naszego) ma prawo powtórzyć nieodpłatnie 2 dowolnie wybrane dni kursu, jeśli chce powtórzyć całość – płaci 50% ceny (+ koszty pobytu), a jeśli przyprowadzi na kurs 2 nowe osoby – kurs gratis. Rabatów nie sumujemy.
Chcesz podjąć decyzję już teraz, czy po rozmowie z przyjaciółmi o wspólnym wyjeździe? Pomyśl o nich. Zawsze warto!
Z przyjemnością odpowiemy na pytania i zarezerwujemy miejsce na wybranym kursie.
W imieniu firmy Akasha
Małgorzata Gluth
Małgorzata Gluth