Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

WIELKI SUKCES EKOTURYSTYKI W GOSPODARSTWACH EKOLOGICZNYCH – BRYTYJSKIE LINIE LOTNICZE PROMUJĄ ECEAT-POLAND

Z wielką przyjemnością informujemy, że ECEAT-Poland (Europejslkie Centrum Rolnictwa Ekologicznego i Turystyki w Polsce) z projektem „Ekoturystyka w gospodarstwach ekologicznych – URLOP U EKOROLNIKÓW” został nagrodzony jedną z sześciu głównych nagród „Tourism for Tomorrow Awards for 2001” Brytyjskich Linii Lotniczych oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych Wielkiej Brytanii.

Nagroda „Tourism for Tomorrow” jest przyznawana od 1998 roku w sześciu dziedzinach dla turystyki odpowiedzialnej za środowisko i jest uznawana za najbardziej prestiżową w tej dziedzinie. ECEAT-Poland został wybrany spośród 150 organizacji z 48 krajów. Wygrał nagrodę Tourism for Tomorrow = Turystyka przyszłości w kategorii najlepszej organizacji. Decyzję tę podjęły dwa niezależne, międzynarodowe zespoły sędziowskie uznając, że projekt „Ekoturystyka w gospodarstwach ekologicznych” realizowany przez ECEAT-Poland jest projektem wzorcowym, w niezwykły sposób łączącym trzy kluczowe dziedziny: ekologię, turystykę i rolnictwo.

Nagroda Tourism for Tomorrow = Turystyka przyszłości wspierana jest również przez: ABTA (Association of British Travel Agents), ASTA (American Society of Travel Agents), BTA (British Tourist Authority), IHEI (International Hotels Environmental Initiative), British Airways Holidays.

Oznacza ona szeroką promocję dla ECEAT-Poland i dla nagrodzonego projektu ekoturystyki w gospodarstwach ekologicznych w sezonie 2002.

Prezes ECEAT-Poland, Współ-Dyrektor ICPPC
Jadwiga Łopata-Wietrzna
Jadwiga Łopata-Wietrzna