Wydawnictwo Zielone Brygady - dobre z natury

UWAGA!!! WYDAWNICTWO I PORTAL NIE PROWADZĄ DZIAŁALNOŚCI OD 2008 ROKU.

WYSTAWA "TIRY NA TORY"

W ramach trwającej kampanii na rzecz ekologicznego transportu została zrobiona wystawa TIRY NA TORY.

Wystawa składa się z czterech paneli – kaset o wymiarach: 240x230x70 (patrz zdjęcie). Jest to fotoreportaż z procesu załadowywania tirów na platformy kolejowe w Austrii, a także załadunku kontenerów w Polsce. Wystawa prezentuje także sporo danych oraz postulaty naszej kampanii.

Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć do naszej kampanii zachęcamy do zorganizowania wystawy we własnym mieście. Nie mamy niestety środków na pokrycie wszystkich kosztów (przede wszystkim transportu) związanych z wystawą, dlatego apelujemy o samodzielne zdobywanie środków na ten cel. Transport wymaga samochodu dostawczego. Poza tym trzeba załatwić w miarę bezpieczny i uczęszczany lokal. Oprócz wystawy osoby prowadzące kampanię (Rafał Górski, Tomasz Lisiecki, Olaf Swolkień) bardzo chętnie przyjadą i zaprezentują film „Wpuszczeni w korek” (o historii i mechanizmach niszczenia transportu publicznego), filmy o protestach antyautostradowych w Polsce (Góra św. Anny) i w innych krajach, ( do projekcji niezbędne jest video lub telebim), wystąpią na konferencji prasowej, opowiedzą o programie i celach kampanii.
Dysponujemy plakatem promocyjnym wystawy, na którym jest miejsce na wpisanie danych o tym gdzie i kiedy jest wystawa oraz ulotkami i nalepkami. Osobom zainteresowanym wysyłamy pakiet informacyjny, a także informacje pomocne przy szukaniu sponsorów (wystawa posiada oficjalny patronat prezesa zarządu PKP).

Kontakt:

Rafał Górski
Obywatelski Ruch Ekologiczny
skr. 290
90-950 Łódź
tel./fax 0-42/630-17-49
e-mail: goral@ore.most.org.pl
www.most.org.pl/ore/tirynatory


Rafał Górski