Strona główna   Spis treści 

ZB nr 13(139)/99, 16-30.9.99
REKLAMA

Cyclo-Centrum

Firma CYCLO-CENTRUM powstała w roku 1984 i jest najstarszą z branży rowerowej w Krakowie i Polsce południowej. Początkowo jako jednoosobowy warsztat usługowy naprawy sprzętu sportowego w Krakowie, przy ulicy Lubicz 32. Osiem lat pracy w bardzo złych warunkach lokalowych, przy olbrzymim popycie na tego rodzaju usługi pozwoliły na zdobycie dużego doświadczenia.

Od roku 1992 firma pozyskała należyte warunki lokalowe do prowadzenia serwisu i obecnie mieści się przy ulicy Pędzichów 8. Od roku 1994 otworzyliśmy sklep i hurtownię przy ulicy Pędzichów 6. Specjalizujemy się w osprzęcie rowerowym firmy Shimano, którego importerem z wielu krajów Europy Zachodniej jesteśmy od kilku lat. Dzięki bezpośrednim kontaktom z przedstawicielstwem Shimano-Europa, oferta nasza na rynku krajowym w handlu detalicznym i hurtowym jest bardzo konkurencyjna. Ponadto jesteśmy przedstawicielem handlowym takich potentatów światowych w produkcji ogumienia rowerowego jak japoński Panaracer, amerykański producent narzędzi ParkTool, czy europejski producent obręczy koncern Rigida.

Od roku 1995 firma organizuje jedyną w kraju imprezę "Puchar Firmy CYCLO-CENTRUM" w zimowym zjeździe na rowerach MTB po śniegu z Góry Parkowej w Krynicy, trasą byłego toru saneczkowego. Poza organizacją Pucharu Krynickiego, firma sponsoruje i organizuje inne zawody kolarzy MTB, szosowców i torowców.

Firma jest sponsorem honorowym Inicjatywy Ekologicznej Krak-Rower 2000.

W ostatnim okresie, w porozumieniu z europejskim przedstawicielem Shimano, bardzo mocno lansujemy najnowszy hit tej firmy, a mianowicie przekładnie planetarne do rowerów turystycznych i miejskich 4-ro i 7-mio biegowe Shimano Nexus. Te rewelacyjnie działające i trwałe przekładnie zamontowane do prawie każdego roweru, pozwalają osiągać przyjemność i komfort jazdy w każdych warunkach.

Mamy nadzieję, że nasze skromne na skalę krajową poczynania przyczynią się do podniesienia kultury fizycznej rodaków, uprzyjemnienia im spędzania wolnego czasu i poprawy sytuacji ekologicznej regionu.

początek strony

Centrum Rowerowe
"TOMAR"
ul. Klasztorna 31, 31-979 Kraków,
    0-12/425-84-30, 644-47-53 fax 425-84-30    www.tomar.rower.com    tomar@rower.com

Nasze centrum to: rowerzysta


Poruszaj się na najbardziej
ekologicznym pojeździe
świata

Chcesz wiedzieć więcej przyjedź do nas,
zadzwoń lub odwiedź nas na w internecie

Firma jest sponsorem
Inicjatywy Ekologicznej Krak-Rower 2000ZB nr 13(139)/99, 16-30.9.99

Początek strony