Strona główna 

ZB nr 8-9(14-15), sierpień-wrzesień `90

I TY JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY ZA OBIEG INFORMACJI EKOLOGICZNEJ!

ZB służą wymianie informacji i poglądów między "firmami" szeroko pojętej ekologii, bez żadnych formalnych zaleźności, bez ambicji do tworzenia wokół siebie "centrum", integrowania i unifikowania ruchu ekologicznego.

Prawdopodobnie jest to jeden z ostatnich n-rów ZB.
Działalność nasza umrze z przyczyn prozaicznych - brak pieniędzy - dlatego niech nikogo nie dziwi załączony druk przekazu pocztowego in blanco. Odwołujemy się w ten, może niezbyt elegancki sposób, do was - czytelnicy - wielu otrzymuje egz. (-e) ZB od dłuższego czasu i nie pamioęta o wpłatach. Wielu, płacąc za ZB zapomina o kosztach wysyłki.
Ze względu na niepewną sytuację finansową i prawną (!) nie podajemy warunków prenumeraty, mimo, że wielu z was o to pyta. Prosimy jednak, poczujcie się współodpowiedzialni także za istnienie pisma ruchu ekologicznego, tak jak i za obieg informacji.

I ty jesteś odpowiedzialny...

...I ty jesteś odpowiedzialny, wiec nie miej żalu do red. ZB, że w tym numerze nie przeczytasz o Kongresie Federacji Zielonych (25-29.VII), kasowaniu Żarnowca (31.VIII), Green Earth Festiwalu (15.VIII-15.IX), Świętym Biegu (27.VIII-4.IX), także o Ecotopii na Węgrzech i Rainbow Gathering w Austrii...

PAMIĘTAJCIE, ŻE NIE WSZYSTKIE TEKSTY ODZWIERCIEDLAJĄ NASZE POGLĄDY!

Redakcja
nr 8-9(14-15), sierpień-wrzesień `90

Początek strony