Strona główna 

ZB nr 11(65)/94, listopad '94

"UZDRAWIANIE POTĘGĄ POZYTYWNYCH MYŚLI"

Książka o podstawowej wiedzy duchowej, o istocie zdrowia i choroby. Jasno i prosto wyjaśnia, że człowiek - zgodnie z prawami Kosmosu - jest jednością ciała, duszy i ducha. ss. 41, cena 30.000 zł - do nabycia za zaliczeniem pocztowym:

Życie Uniwersalne
skr. 550
58-506 Jelenia Góra
Uzdrów siebie samego, a uzdrowisz swoje środowisko.

Jest już gotowy (i czeka na potencjalnych właścicieli) wydany przez "Pracownię" kalendarz ścienny (jednostronny) na r. 1995 ilustrowany zdjęciami z Nepalu autorstwa Marka Styczyńskiego. Kalendarz można zamawiać pisząc na adres: "Pracownia" Promocja Kultury Ekologicznej, Piastowska 5, 33-300 Nowy Sącz. Cena jednego egzemplarza: 30 tys., przy zamówieniach powyżej 100 sztuk możliwość obniżenia ceny.
Anna Nacher
Proponujemy Państwu wyroby z soi, rośliny znanej od 5000 lat. Zawiera ona duże ilości białek o korzystnym układzie aminokwasów, węglowodanów oraz tłuszczów, zawierających niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe, które odgrywają ogromną rolę w profilaktyce antycholesterolowej. Ponadto soja jest bogatym źródłem składników mineralnych i błonnika pokarmowego. Jest jedyną rośliną, która swoim składem chemicznym dorównuje pokarmom mięsnym, równocześnie pozwala na wyeliminowanie ich niekorzystnego wpływu na organizm człowieka.
Warzywa używane przez nas do produkcji posiadają atesty ekologiczne.
Wartość żywieniową i smakową naszych wyrobów zwiększają specjalnie do nich skomponowane mieszanki ziołowe.
Wszystkie wytwarzane przez DORADO produkty nie zawierają surowców pochodzenia zwierzęcego oraz konserwantów chemicznych.
Aktualnie produkujemy:
Pasztet bezmięsny "Wegan", ZN-94/S-01.
Bigos jarski "Sojan", ZN-94/S-02.
Flaczki jarskie.
W przygotowaniu:
Kotlety sojowe.
PPHU "Dorado"
Zbożowa 113
Lublin
71-33-81

POSZUKUJEMY...

...rolnika (rodziny rolniczej), który osiedliłby się na Agnifarmie w Dachowie i prowadził gospodarstwo metodami ekologicznymi. Na gospodarstwie znajduje się kompleks budynków z kilkoma pokojami, w których można zamieszkać. Warunki socjalne b. dobre, piękna okolica... Może jest to oferta dla absolwentów WSR?
...polskich naukowców, homeopatów... itd., którzy podjęliby współpracę z Microvita Research Institute ( Weisenauer Weg 4, 55129 Mainz, Germany):
2 x ECEAT - Poland
Jadwiga Łopata
Skalna 1
58-573 Piechowice

...informacji o zasadach i zaożeniach rolnictwa alternatywnego oraz alternatywnych źródłach energii. Mile widziane opracowania tych tematów.
Agata Bortnowska
Szybowcowa 38/32, 54-130 Wrocław


...wszelkich informacji na temat firm (głównie polskich), które nie testują swoich kosmetyków na zwierzętach. Z góry dziękuję!!!
Agnieszka Rek
Kwiatowa 6/32, 44-310 Wodzisław


Grupa wyznaniowa Shri Vidya informuje o naborze uczniów do korespondencyjnego seminarium duchowego. Dogodne warunki, możliwość odroczenia służby wojskowej. Prosimy o zgłoszenia w jak najkrótszym terminie na adres:
Shri Vidya, skr. 4, 00-096 Warszawa 84

ZB nr 11(65)/94, listopad '94

Początek strony